VW fellne 15she shum te mira

Shitet nga: Beni 28 Mar 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellge 15she per VW , me goma dimerore shum te ruajtura , per me shum na kontaktoni ne 049849204 ose edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim