Vw Golf 5 6 7 fellne 17 origjinale

Shitet nga: Vw 17 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VW Golf 6 7
vw touran
vw passat
fellne vw origjinale
225 45 17
Gomat Bridgestone potenza
fellnet jan sikur te reja pa asnje gervishje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim