andi shala

Shitet nga: andi 19 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 par fellne 17she plus 4 goma 17she komplet 300 euro ska ma lir qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim