bandash per bmw 18 zoll

Shitet nga: kani 10 Dhj 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per dmw 18 shum te bukra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim