bandash te thjesht 15 me pes sharafa

Shitet nga: bashkim 24 Nën 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash te thjesht me guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim