fellene per bmw delfin

Shitet nga: argjent 04 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellene per bmw jon 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim