fellge

Shitet nga: luli 15 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellge 19" per audi a5,a6,a7 dhe jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim