fellna

Shitet nga: ali tofaj 27 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellna 18 coll per mercedes qmimi i arsyshem 800 euro te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim