fellne

Shitet nga: zejto 29 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma te dimrit edhe te veres me 8 vrima shum te mira edhe te rrujtme...goma te dimrit 185.60\r14 175.65\r14 goma te veres 185.55\r14 175.50\r14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim