fellne

Shitet nga: egzon 02 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 19 me gjith goma shum te mira jan per audi A8 A6 etje per ma shum info
+37745330322 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim