fellne

Shitet nga: egzon 09 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose ndrroj fellne per audi 8 ose a6
per ma shum info
+37745340322 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim