fellne 15 per bmw gomat e reja

Shitet nga: fellne 11 Mar 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet te 4 te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim