fellne me guma

Shitet nga: genti 14 Dhj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma taudi a3 a4 etj golf .... jan me guma dimri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim