fellne me guma dimrit

Shitet nga: genti 11 Dhj 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me guma tdimrin per audi a3 a4 a2 pasat etjj ose boj ndrim me fellne me guma tdimrit per golf 4 nr kont-049444808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim