fellne per mercedes

Shitet nga: enlerat 10 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per mercedes 16 inç me goma gjysem te perdorura ne gjendje te mir. Gomat jan 195/55R/16
Fellnet jan ngjyr e bronzt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim