fellne

Shitet nga: nderi 08 Sht 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 185/55/15 fellnejt jan me goma te mira ne gjendje te mir sish shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim