fellne

Shitet nga: Erion 11 Sht 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet nr16 jon ver dimer nuk drithin bejn per golf 1 2 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim