fellne

Shitet nga: enes 12 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16coll per vetura llojit me 4 sharafa me plastika te mbrendshme qe kimbinohen ne lloje te ndryshme te veturave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim