fellne

Shitet nga: fisnik qeku 04 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim