fellne

Shitet nga: egzon 18 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes pellne per audi a8 a6 per ma shum info
+37745330322 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim