fellne

Shitet nga: driton 21 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me guma per opel 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim