fellne

Shitet nga: audi 29 Mar 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma nr 16 per golf 4 bora audi a3 boj ndrim me fellne 17 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim