fellne

Shitet nga: shaip 05 Pri 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jon shum pak te perdorura 2 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim