fellne

Shitet nga: fellne 20 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te reja nr 14 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim