fellnet 15.per pasat ndrrim me telefon s4

Shitet nga: pronari 16 Shk 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15sh per pasat 2.jan krejt ne rregull nuk dridhin.ndrrim me samsung s4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim