goma 195.65.15

Shitet nga: besnik 13 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomen me nr 195/65/15 po thuajse e re e ardhur nga Germanian ka qen gom rezerve ,shifet edhe ne bandash qe ka qen e opell zafires me 5 shrafa .komplet me bandash shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim