goma 265\70\R 15

Shitet nga: goma 14 Shk 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA TE VERES UNIROYAL ME FELLNE PER GJIPA TE ARDHURA NGA GJERMANIA SHUM PAK TE PERDORURA 265-70-R 15 4X4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim