goma per Hummer

Shitet nga: isa 11 Gsh 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me bandasha per hummer jan thuajse te reja te ardhur nga norvegjia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim