goma

Shitet nga: bashkim 26 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te gjitha llojet edhe per kamjon te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim