gomat e dimrit 15

Shitet nga: gomat e dimrit 20 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit 195-65-15 jon te mira 4copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim