gum rezerv

Shitet nga: genti 29 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gum rezerv e re e pa perdorme per seat golf etjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim