guma dhe fellga

Shitet nga: sabahudin sijaric 21 Jan 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gum me shumic dhe pakic te importuara nga zvicrra po ashtu kemi edhe 5 lloje te fellgave te aluminit per me shum kontaktoni kta numra vala dhe ipko 044223629 dhe 049855343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim