guma michelin 15 treja

Shitet nga: jeton 23 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gumat jan te perdorne veq sa jam ardh nkosov gumat jan treja michelin m+s 15 me bandash me rrotkapne orgjinale en passat jan kan.


viber . +38649104552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim