kerkoj nje fellne sepse tri i kam r16

Shitet nga: olti 03 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kerkoj nje fellne te kti lloj nese e keni lajmromuni ne ket numer 044183183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim