rrotkapne 15 per audi origjinal gjermane

Shitet nga: olti 20 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bojn edhe per kerre tjera veq e kan shejen audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim