shes bandash

Shitet nga: qendrim 04 Jan 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 15 me 4sharafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim