shiten fellne 16

Shitet nga: joza 02 Dhj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 205/45/ r16 me guma te dimrit golf 4 seat leon audi a3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim