shiten fellnet

Shitet nga: fellne 05 Sht 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me gjith goma per mercedes ne gjendje shum te mir jon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim