shiten fellnet

Shitet nga: luli 08 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 coll me goma te reja per golf bora buba etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim