shiten gomat michelin 165/65/15 2 COPA

Shitet nga: jeton 29 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per kontakt ne numrin +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim