u shiten

Shitet nga: lindii 11 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne Shum te Rujtne
Nuk Jan Te Lakune Kerun
Tel:044 232 611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim