u shittttttttttt

Shitet nga: selman 05 Shk 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim