vw fellne

Shitet nga: jeton 22 Tet 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
vw fellne 16 modeli highline me guma te reja 045634534 ose viber 0037745549548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim