Bluetooth per VW RCD 510 RCD510 RNS

Shitet nga: vw 27 Tet 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
bluetooth vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim