Boss pioneer

Shitet nga: Xxx 15 Sht 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes muzik per ker ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim