DVD Radio per Vetur

Shitet nga: Krasniqi 20 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Ne gjendje trregullt esht shum e re sapo e ardhur nga Gjermania firma AIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim