Diagnoz per gjitha veturat lidhet me tel blototh

Shitet nga: 044765301 22 Shk 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes blototh diagnoz e cila lidhet me telefon permes blotothit qmimi 30 euro vjen me dy cd te cilat posedojn
programet e veta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim