KENWOOd Cd, mp3 radio

Shitet nga: Mirsad 24 Dhj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
CD, mp3, fm radio per veture te firmes KENWOOD ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim