Navigatore DVD TV karikator disqesh

Shitet nga: Aldo 11 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Navigatore DVD,TV,karikator disqesh per BMW X5,seria 5 te ardhura NGA Italia tirane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim