Pioneer Usb

Shitet nga: ... 06 Jan 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Pioner sd card usb cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim